To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Motorola - RAZR V8- crystaltalk

gierek - Wto Mar 11, 2008 00:45
Temat postu: RAZR V8- crystaltalk
Chciałem się zapytać co to jest za opcja crystaltalk? To że dźwięk czysty czy o co w tym chodzi bo nie moge znaleźć o tym info a kumpel mi powiedział ze to jakiś wypasiony bajer jest :grin:
MaciaSS - Wto Mar 11, 2008 11:25

Witam serdecznie,
W skrócie technicznie o co kaman z crystaltalk - specjalna technologia CrystalTalk poprawia jakość rozmów w hałaśliwych miejscach. Dzięki zaawansowanym algorytmom filtrowania i eliminacji szumów, głos rozmówcy, nawet w głośnym miejscu będzie czysty i wyraźny :) to tyle :) :) :) .
Pozdrawiam :cool:

mambon - Śro Mar 12, 2008 13:22

Miałem przyjemność gadać przez tą V8 i powiem tak, nie spotkałem się z lepszą jakością gadania niż w tej Motoroli. Ta funkcja działa w 100% i ma się wrażenie że osoba stoi obok a nie jest np. 200 km:) Jeżeli zamierzasz sobie sprawić taką to Ci zazdroszczę:)
gierek - Czw Mar 13, 2008 22:33

Zamierzam ją wygrać w konkursie :mrgreen: Tutaj zobacz Jak jesteś zajarany to sam sprubuj:) Jest 6 do wygrania motek, więc szanse są duże:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group