To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - N95-8GB czy N82?

Pedro - Pon Mar 03, 2008 16:30
Temat postu: N95-8GB czy N82?
Witam.
Zastanawiam się nad kupnem telefonu i myślę nad jednym z tej pary. Różnica cenowa jest dosyć spora, a różnica techniczna jest też dość znacząca? Który byście polecili? albo może innego producenta?(telefon hmm w sumie może być i do 2000zl)
Pozdrawiam.

MaciaSS - Pon Mar 03, 2008 22:06

Witam serdecznie,
Między modelami które podałeś, bez zastanowienia wziołbym N95 - jest to naprawdę bardzo fajny slayder Nokii - skromna pamięć ;) ,bo zaledwie 8GB daje naprawdę bardzo wiele możliwości..telefon będzie napewno trochę wolniejszy jeżeli zawalisz mu jakieś 5GB pamięci, ale nadal będzie masakryczną zabawką..ogólnie elektronika użyta w tym modelu jest bardzo dobrej jakości, image też niczego sobie i w sumie konkretne parametry ukryte w sumie w niezawielkim telefonie to też plus ;) . Telefon jest naprawdę bardzo fajny i jak się postarasz to możesz sobie wgrać nawet do niego aplikację poruszania sie po menu poprzez "kierunkowe potrzęsanie" telefonu ;) ale to już taki gadżet ;) . N82 też jest konkretną maszynka, ale pamiętaj że w Nokii im wyzsza liczba(numer modelu) tym lepiej dla właściciela ;) . Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania, to śmiało pisz - napewno ktoś Ci pomoże :) :) :).
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Pią Mar 07, 2008 20:32

N95 bez dwóch zdań. Telefon naprawdę super, jeden z niewielu modeli nokii które polecam. I technicznie bardziej zaawansowany niz n82 ;) w n82 te przyciski mogą z czasem zacząć denerwować. N95 wysoka cena no ale...
Pozdrawiam

Pedro - Nie Mar 09, 2008 10:22

A co byście powiedzieli na Iphona?
MaciaSS - Pon Mar 10, 2008 22:52

Witam serdecznie,
Iphone to mega zabawka - naprawdę coś fajnego jak masz na to hajc to polecam !! !!
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Pią Mar 14, 2008 20:18

O iphonie słyszałem nie najlepsze opinie... Może i mega zabawka ale cene ma za wysoką jak na swoje możliwości. Osobiście odradzam... Może i ładnie wygląda ale uwierz nie jest wart swej ceny, poza tym dotykowa klawiatura jakos do mnie nie przemawia. Aparat 2mpx w telefonie za taką cene?? Jeśli kosztowałby jakies 900zł to ok jak najbardziej ale 1500-2000tys?? Nie nie nie... Lepiej znajdz sobie bardzo dobry telefon.
Pozdrawiam

marex666 - Wto Mar 25, 2008 14:33

Jesli chodzi o iphona to nie jest taki dobry jak go pisza... sa problemy z odblokowaniem go
ja wybralbym nokie n82 + karte microSDHC 8gb ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group