To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - "Kto dzwonił" w simplusie... dziala?

gadacz - Nie Lis 06, 2005 15:29
Temat postu: "Kto dzwonił" w simplusie... dziala?
czesc!
Mam simplusa (nr telefonu do wiadomosci redakcji ;) ) i chcialem sie Was spytac czy dziala Wam usługa "kto dzwonil". W zalozeniu powinno byc tak ze kiedy masz zajete albo jestes niedostepny, a ktos probowal sie do Ciebie dodzwonic a mu sie nie udalo, to dostajesz smsa z informacja zawierajaca numer osoby ktora sie nie dodzwonila...
Tyle teorii... W prakyce jednak tak nie jest... moze jeszcze trzeba troche poczekac.. :]
Cierpliwy jestem... :D wiec dam Simplusowi jeszcze czas na poprawe ;)

Łukasz

cinek2 - Nie Lis 06, 2005 18:19

Mam to, choć nie w simplusie, tylko w normalnej taryfie. Przychodzi sms "kto dzwonił" i pokazuje nr tel. i o której godzinie i ile razy. Podoba mi się :D
Anonymous - Nie Gru 04, 2005 18:28

Tez to mam, generalnie mi sie podaba tylko szkoda ze pokazuje tylko sam nr. Powinno byc tak, że tel powinien rozróżniać czy to jakis nowy nr, czy moze mam go juz dokogos przypisany i informować o tym.
aspera - Nie Gru 18, 2005 21:51

dziala, dziala, czasem az za dobrze. szczegolnie jak ktos bardzo natarczywie usilowal sie dodzwonic.
cinek2 - Sob Lut 11, 2006 22:32

aspera napisał/a:
dziala, dziala, czasem az za dobrze. szczegolnie jak ktos bardzo natarczywie usilowal sie dodzwonic.


Coś też o tym wiem :D

A właściwie, czy mozna to jakoś wyłączyć?

Anonymous - Śro Kwi 12, 2006 23:31

Komax napisał/a:
Tez to mam, generalnie mi sie podaba tylko szkoda ze pokazuje tylko sam nr. Powinno byc tak, że tel powinien rozróżniać czy to jakis nowy nr, czy moze mam go juz dokogos przypisany i informować o tym.

Ze tak powiem, uzytkownik niedoswiadczony albo debil. Kup sobie siemensa to se bedziesz mial takie cos - jak co to operator moze zagwarantowac? pomysl troszke zanim cos napiszesz...

olimpus - Pią Paź 26, 2007 22:12

hmm nie wiem jak simplus ale w erze dziala
darkgee - Sob Paź 27, 2007 12:15

Działa na 100%. Tylko Tak jak napisał Pin który masz w książce może pokazać Ci tylko w Siemensach.
Pozdro

tantal666 - Sob Sty 26, 2008 06:47

darkgee napisał/a:
Działa na 100%. Tylko Tak jak napisał Pin który masz w książce może pokazać Ci tylko w Siemensach.
Pozdro

nie tylko w Siemensach. Mam LG i też mi wyświetla, jeśli to ktoś wpisany do książki.

Buc - Nie Mar 30, 2008 12:07

W Nokii jest to łatwo zobaczyć. Wybrać numer, który się pokazał w wiadomości i jeśli jest wpisany do książki to pokaże się nazwisko

Pozdrawiam

ziomiwan - Nie Mar 30, 2008 22:40

Witam!
Działa napewno. Przychodzi sms z numerkiem który dzwonił.
Pozdrawiam

clayman - Czw Wrz 11, 2008 13:33

W Erze też takie coś jest. Pokazuje się numer fona, który dzwonił.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group