To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Problem z Samsungiem J400

orzesszek - Pią Lut 15, 2008 15:20
Temat postu: Problem z Samsungiem J400
Telefon poprostu zawiesza sie i nic nie dziala, zeby przywrocic go do stanu uzywalnosci musze wyciagnac baterie i wlaczyc go. gdyby zdarzalo sie to sporadycznie to moglbym jakos przezyc ale ostatnio dzieje sie to kilka razy na dzien. co robic? moglbym go oddac na gwarancje ale zapewne oni nie znajda zadnych wad i dostane go w takim samym stanie.
ziomiwan - Pią Lut 15, 2008 23:22

Miałem podobnie w samsungu x200 tyle że mi się resetował. Ale po zmianie karty na play-a przestało się tak dziać. Tyle że robiło się to gdy pisałem dużo smsów itp. Jedynym wyjściem w tej sytuacji jest oddanie go na gwarancje ;) .
Pozdrawiam

worekowsa - Sob Lut 16, 2008 00:26

orzesszek, najprawdopodobniej nawaliło Ci oprogramowanie. A w Samsungach, jeśli kupiłeś go w Orange i posiada Orange menu i używasz go w innej niż ta sieci to restarty to normalna rzecz. Jeśli jest tak to każ wgrać sobie oryginalny soft.
MaciaSS - Nie Lut 17, 2008 14:12

Witam serdecznie,
..dokładnie..jak masz softa od ORANGE, to niech Ci wgrają oryginalnego softa Samsunga..bez zbędnych pierdół..
Pozdrawiam :)

ziomiwan - Nie Lut 24, 2008 12:16

Nie koniecznie w innej sieci ;) nawet w orange jak miałem karte to też mi się resetował. Oczywiście telefon brany był z orange. Chyba najgorsza sieć...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group