To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dostęp stały - Neostrada, kablówka i inne... - Internet - problem z połączeniem.

rainko12 - Czw Lut 07, 2008 18:36
Temat postu: Internet - problem z połączeniem.
Mam internet radio 512mb/s zostal założony rok temu w wakacje gdy go już miałem szybko podbieglem po gre do kolegi zainstalowałem ping jakiś 100 wszystko oki ale teraz gdy wchodze w ta sama gre i chce połączyć sie z serwerem to mi sie internet wyłącza jak by go nie było coś sie stało wracam do pulpity i mam znowu internet to zdążało mi sie kilka krotnie . Co sie stalo jak w wakacje mi dobrze wszystko chodziło a teraz sie chrzani kogo to wina ?? i jak to mogie naprawić
ziomiwan - Czw Lut 07, 2008 21:46

Być może wina gry lub jakiegoś wirusa. Przeskanuj komputer jakimś dobrym antywirusem z aktualna baza wirusów (mam na myśli Kaspersky albo Panda antyvirus). Ewentualnie format dysku i instalacja od początku systemu jak i sterowników. Problemów może być wiele. Prościej byłoby gdybyś bardziej szczegółowo opisał problem.
Pozdrawiam

rainko12 - Pon Lut 11, 2008 20:11

dzeki za odpowiedz ale sam doszedłem do rozwiązania karta sieciowa była bardzo zakurzona wytarłem ja szmatka i net chodził jak powinien :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group