To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia 6233 zepsuta ?

art_ - Śro Lut 06, 2008 17:19
Temat postu: Nokia 6233 zepsuta ?
Witam, mam nokie 6233, niestety zaczęła się psuć ;/ Objawia się to tym że telefon się zawiesza, wyłącza. Np pisze sobie sms'a skończyłem, wysyłam, naciskam czerwona słuchawkę, nic, kasuje cały sms, probuje wyjść nie da się, wtedy muszę wyciągnąć baterie. Inny przypadek, telefon działa, po chwili zamiera, pulpit jest pokazany,ale telefon nie reaguje na klawisze, pomaga znów wyciągnięcie baterii.

Myślicie ze wymiana softu pomoże ? I czy ten kabel będzie działać http://allegro.pl/item302...33_6280_cd.html czy lepiej kupić jakiś inny ?

Może to zabrzmi głupio ale zauważyłem że telefon zaczął się psuć od chwili gdy podłączyłem karte pamięci do komputera, a mam wirusa, który się wrzuca do autorun'a pendrivow itp, czy takim wirusem mogłem uszkodzić telefon ?

Dziękuje za odpowiedzi ;)

A i jeszcze jedno, jak ściągnać obudowe ?

MaciaSS - Czw Lut 07, 2008 18:07

Witam serdecznie,
..te telefony tak mają..musisz wgrać do niej najnowszego softa (oprogramowanie ) i będzie okej..
Pozdrawiam :cool:

art_ - Sob Lut 09, 2008 00:48

dzięki sprobuje to zrobić:) a wie ktoś może jak ściągnąć obudowe ?:)

pozdrawiam

art_ - Nie Lut 10, 2008 00:46

Witam, to znów ja, probowalem uaktualnic soft, ale nie da sie ;/ po prostu pisze ze proba sie nie powiodla, sprawdzilem na innym komputerze, jest to samo ;// co moze byc tego powodem ?z gory dzieki za odpowiedzi :)
MaciaSS - Nie Lut 10, 2008 21:39

Witam serdecznie,
..sam raczej tego nie zrobisz..podejdź do autoryzowanego serwisu Nokii i poproś, żeby Ci to zrobili, a jeżeżli nie masz takowego, to podejdź do serwisu-komisu GSM i chłopaki Ci wgraja najnowszego softa bez problemu - maja do tego odpowiedni sprzęt :) :) :)
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group