To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefon do 350-400zł

morvos - Śro Lut 06, 2008 11:06
Temat postu: Telefon do 350-400zł
Mam zamiar kupić nowy telefon. Popatrzyłem trochę na allegro i znalazłem Samsunga D900i. Obydwa okazyjnie dał bym radę kupić do 400zł ale liczę na wasze zdanie w tym temacie. Telefon oczywiście używany i z allegro.

Co powinien mieć:
Aparat 3 Mpix (lub inny ale żeby b. dobre zdjęcia robił)
Slot na karty pamięci
Duży wyświetlacz
MP3 (dobry odtwarzacz)
Gry Java

Dodatkowo (nie musi posiadać):
słuchawki w zestawie
karta pamięci
Na gwarancji

Nie ma znaczenia firma !!!

ziomiwan - Czw Lut 07, 2008 21:54

Myślę że właśnie D900i będzie idealny w tej cenie i z tego co wymieniłeś co chciałbyś w nim mieć.
worekowsa - Sob Lut 16, 2008 00:16

Samsung D900i - jeśli chcesz mieć dobry uniwersalny telefon z bardzo dobrym aparatem.

Samsung D600 - ma głośniki stereo, a wiec jak chcesz mieć lepszą jakość dźwięku kosztem radia i aparatu (w tym modelu 2mpx) to możesz brać. Filmy za to doskonałe kręci!

Motorola V3x - bardzo dobrze i głośno grająca na głośniku i robiąca przyzwoite zdjęcia jak na 2mpx komórka. No ale Motorola. A więc co za tym idzie zmulony soft. Więc oryginalnego raczej nie radziłbym używać. Kup jak lubisz się bawić.

Sony Ericsson K800i - kupisz używkę w słabym stanie z ładowarką i baterią aczkolwiek nie polecam Ci tego telefonu jeśli chodzi o kwestię muzyczną. Nawet po tunningu jakość muzyki i jej głośność na głośniczku pozostawia wiele do życzenia. :mad:

Sony Ericsson W810i - ten za to jeśli chodzi o muzykę wypada całkiem dobrze, tylko aparat 2mpx. Ale zdjęcia nawet ładne przy dobrym oświetleniu.

Sony Ericsson K750i - możesz sobie go kupić jak lubisz modyfikować soft, można z niego zrobić W800i co czyni z niego Walkmana ze znacznie lepszym dźwiękiem. Z resztą każdego wymienionego wyżej SE można fajnie modyfikować :razz:

Z Nokii to Ci nic nie polecam bo moim zdaniem to przepłacanie za sam napis Nokia a N95 nie kupujesz. W tej cenie lepiej kupić telefon innej marki o podobnych możliwościach niż przereklamowaną fińską "zabawkę".

Tre_k - Sob Lut 16, 2008 15:32

Witam, właśnie w tej cenie mam do sprzedania Samsunga J600E, tydzień temu kupiłem go w Salonie Ery:) Polecam bardzo fajny telefon:)
http://allegro.pl/item314..._gwarancja.html

Pozdro

ziomiwan - Nie Lut 24, 2008 12:23

J600 nie polecam... Słaby telefon.
Ale nadal polecam Ci D900i naprawde świetny telefonik. A co do nokii to mam takie samo zdanie jak worekowsa ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group