To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - W300i czy K550i?

ForgetMeNot - Nie Sty 27, 2008 22:41
Temat postu: W300i czy K550i?
Nie rozumiem dlaczego w300i jest w porównywalnej cenie z k550i? Posiadam ten pierwszy, a testowałem ten drugi i k550i bije w300i we wszystkim ; p Czy tyle warta jest funkcja "WALKMAN" (która dla mnie jest najzwyklejszym odtwarzaczem muzyki) ?
MaciaSS - Czw Lut 07, 2008 17:55

Witam serdecznie,
..ogólnie SE serii W są muzycznymi telefonikami i dlatego tyle kosztują..nic z tym nie zrobisz..cenią się i tyle ;)
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Czw Lut 07, 2008 22:03

Wydaje mi się że właśnie placisz za to WALKMAN i za nic więcej ;) . Tak to już jest. I rzeczywiście masz racje ;)
orlikman - Czw Lut 21, 2008 12:47

Szczerze jestem posiadaczem k550i i odtwarza muzyke bardzo dobrze i szczerze nie narzekam....nie mialem do czynienia z w300i....ale moj brat ma w810i i nie jest wcale taki fajny i sam chetnie by sie ze mna zamienil...
ziomiwan - Nie Lut 24, 2008 12:04

Właśnie miałem okazje sprawdzić i w300i i 550i pod względem odtwarzanej muzyki i muszę przyznać że nie widać żadnej różnicy. Oba tak samo dobrze odtwarzają. A jeśli chodzi o jakość odtwarzanej muzyki to jestem na to wyczulony ;) .
Pozdrawiam

FajnaRenia - Nie Lut 24, 2008 13:05

Witam!! Potrzebuję pomocy. Chcę do tel SE W300i wgrać auto mapę. Jak to zrobić i gdzie ją znaleść oczywiście za FREE. Czy trzeba specjalnie konfigurować telefon czy coś specjalnie włączać. :?: :lol:
MaciaSS - Wto Lut 26, 2008 19:12

Witam serdecznie,
..raczej marne szanse, że to będzie poprawinie w tym chodziło..i ogólnie ciężko będzie Ci znaleść kogoś kto Ci to wgra do SE serii Wu..
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group