To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony stacjonarne, bezprzewodowe, faxy, centrale, sprzęt telekomunikacyjny - Problem z telefonem

xav - Śro Sty 23, 2008 08:51
Temat postu: Problem z telefonem
Mam nesotrade TP, problem polega na tym że gdy jestem połączony z internetem to telefon stacjonarny zawsze mam rozładowany, zaś gdy cały dzień komputer jest wyłączony, a dokładniej nie jestem podłączony do internetu to telefon jest naładowany. Próbowałem zmieniać baterie w telefonie ale bezskutecznie. Jeśli wie ktoś dlaczego tak sie dzieje to proszę o pomoc.
andrzej_aps - Śro Sty 23, 2008 09:36

To jakieś cuda tutaj opisujesz. :shock:

Zakładając, że Twoja instalacja zasilająca jest zgodna ze "sztuką" nic takiego, co opisujesz nie powinno wystąpić. Jeśli natomiast masz zstosowane jakieś wynalazki to wszystko jest możliwe (np. faza na bolcu uziemiającym kompa :wink: ). Normalnie stan linii (tylko linia jest wspólna, ale rozdzielona filtrem) nie ma żadnego związku z układem zasilania telefonu / ładowania.

Nie piszesz nic o typie telefonu, ale można domniemywać, że jest to jakiś model bezprzewodowego. Piszesz "baterie" - rozumiem, że tak określasz akumulatory, bo gdybyś miał baterie, to ich ładowanie jest jak zabawa granatem bez zawleczki :wink: .

pzdr



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group