To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Pomoc w wyborze telefonu :)

veryblackhole - Śro Gru 26, 2007 18:02
Temat postu: Pomoc w wyborze telefonu :)
Witam!
Mam problem z wyborem nowego telefonu... Zamierzam kupić telefon w Play w abonamencie 50 zł w ofercie biznesowej. Do wyboru mam telefony maksymalnie za 300 zł, z tymże wolałabym jednak wydać jak najmniej :) . Do tej pory moje poszukiwania zacieśniły się do modeli se k800i (199zł) , motoroli k3 (129zł), nokii e51 (299zł) i nowej toshibie G500 (249zł). Osobiście skłaniam się ku toshibie, ale nie znalazłam zbyt dużo opinii na jej temat... Chciałabym wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie za rozsądną cenę, więc proszę o pomoc tych, którzy mają większą wiedzę ode mnie :)

MaciaSS - Śro Gru 26, 2007 22:24

Witam serdecznie,
..ja wybrałbym Nokię E51 lub ewentualnie K800i, Motoroli nie polecam a Toshiba G500 jest bardzo rzadko spotykana na serwisie, na ulicu, u znajomych - jak coś Ci się zapsuje to będziesz mieć problem...
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group