To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Problem z L760 i kartą pamięci i mp3

flesz_88 - Nie Gru 09, 2007 17:55
Temat postu: Problem z L760 i kartą pamięci i mp3
niedawno kupiłem Samsunga L760. Wrzucilem okolo 70 mp3 na karte pamięci w 3 folderach po jakimś czasie wylączylem tel i ponownie włączylem, zobaczyłem wtedy ze jeden folder skopiował sie na pamięc telefonu. Ok usunąłem jeden folder z pamięci telefonu i uruchomiłem ponownie telefon. Zobaczyłem wtedy ze mp3 z karty pamięci znikły nigdzie ich nie było ale najdziwniejsze jest to ze te mp3 zajmowaly miejsce na Karcie tak jak by były. Przeszukałem cały telefon i nigdzie ich nie ma.

Dlaczego tak sie dzieje? Co powinienem zrobic? oprocz sformatowania karty i na nowo wgrania mp3

MaciaSS - Nie Gru 09, 2007 19:14

Witam serdecznie,
To dość dziwny przypadek...a telefonik masz nowy, czy kupiłeś używany ?
Może faktycznie 3ba wszystko dobrze poustawiać w telefonie, posprawdzać w ustawieniach, gdzie co ma zapisywać itd. oraz jaka pamięć jest ustawiona jako domyślna ?? ..jeżeli to nic nie pomoże, można spróbować wgrać nowego softa i zobaczyć czy problem nadal będzie się pojawiał :???: :?:
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group