To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Program do Samsunga e250

drax658 - Sob Gru 08, 2007 13:24
Temat postu: Program do Samsunga e250
Witam!
Szukam programu do mojego Samsunga e250 dzięki któremu będę mógł przesyłać pliki z PC na niego przy pomocy kabla USB. Mam Samsung PC Studio tylko ten program nie wykrywa karty pamięci a zależy mi na bezpośrednim transferze plików na kartę.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam!

MaciaSS - Sob Gru 08, 2007 15:55

Witam serdecznie,
..a szukałeś w sieci jakiegoś innego programu ?
Pozdrawiam :cool:

drax658 - Sob Gru 08, 2007 18:33

Szukałem ale jest mało programów do Samsungów za to zatrzęsienie do Nokii i Sony Ericssonów. Poza tym żeby coś w Internecie naprawdę skutecznie znaleźć trzeba wiedzieć co wpisać a szczerze mówiąc nie wiem jak taki program się fachowo nazywa... :roll:
MaciaSS - Nie Gru 09, 2007 19:08

Witam serdecznie,
..a patrzyłeś coś na stronie Samsunga ??
Pozdrawiam :cool:

drax658 - Nie Gru 09, 2007 19:45

Tak patrzyłem ale tam jest tylko Samsung PC Studio
MaciaSS - Nie Gru 09, 2007 21:49

Witam serdecznie,
..aha rozumiem :(
A kabel do telefonu masz oryginalny Samsunga ?
Pozdrawiam :cool:

drax658 - Pon Gru 10, 2007 16:10

Niestety nie, kabel dokupiłem firma to "FooF !"
P.S. zawsze masz taką strukture swoich postów :lol:

MaciaSS - Pon Gru 10, 2007 16:14

Witam serdecznie,
..strukture postów mam niezmienną praktycznie od roku - qlturka musi być ;)
Co do kabla FooFa - są to średniej klasy kable i oprogramowanie na płytach, które dołączają zazwyczaj jest wadliwe lub wogóle nie działa - pracowałem w tej firmie ponad 3 lata ;)
Pozdrawiam :cool:

drax658 - Wto Gru 11, 2007 00:51

Co do samego kabla to żałuje zakupu od początku - tak jak mówiłeś oprogramowanie dołączone razem z nim wogóle nie działało :neutral:
MaciaSS - Wto Gru 11, 2007 08:11

Witam serdecznie,
..z tego kabla raczej nic nie będzie :( proponuje zakupić sobie Bluetootha - wtedy powinno smigać bez zarzutu :) :) :) .
Pozdrawiam :cool:

drax658 - Wto Gru 11, 2007 18:33

No cóż wielkie dzięki za zainteresowanie i rade :grin: Zainwestuję w Bluetooth'a
Pozdrawiam

MaciaSS - Wto Gru 11, 2007 20:30

Witam serdecznie,
..wydaje mi się, że bluetooth będzie najlepszym rozwiązaniem Twojego problemu :smile: :smile: :smile: .
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Śro Gru 12, 2007 20:56

Musisz w ustawieniach telefonu wejść pod USB i ustawić USB jako Pamieć Masowa. Działa na 100%. Miałem podobny problem i to z oryginalnym kablem i oprogramowaniem od samsunga i musiałem pokminić w telefonie dziewczyny i do tego doszedłem i zaczeło wykrywać go jako dysk przenośny.
drax658 - Śro Gru 12, 2007 23:09

Działa jak marzenie :grin: Wielkie, ogromne dzięki w końcu będę mógł bez problemu zarządzać kartą pamięci :grin: Jeszcze raz wielkie dzięki :smile:
ziomiwan - Nie Gru 16, 2007 21:08

Niema za co ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group