To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - szerokopasmowy w orange

mambon - Pon Lis 26, 2007 13:54
Temat postu: szerokopasmowy w orange
Kończy mi się umowa na internet wobec tego zacząłem rozgladać się za nowymi opcjami i wypatrzyłem ze mają szerokopasmowy w orange.Plusem tego freedom jest to że można go mieć przy planie socjalnym w tepsie. Jednak czy wiecie jak on chodzi? jakie są prekosci, czy są limity itp. za wszelki info bede wdzieczny
ziomiwan - Pon Lis 26, 2007 19:16

Jak sądze jest to radiowy albo coś w tym stylu więc z własnego doświadczenia wiem że przy większych opadach deszczu czy śniegu po prostu nie masz neta.... Przy mocnym wietrze gdy trzęsie anteną możliwe są rwania. A transfery? Hmmm bardzo słabo strony w takim internecie ładują się baardzo długo a o ściąganiu czegoś niema mowy.
mambon - Wto Lis 27, 2007 14:29

nie, freedom to normalny internet taki sam jak neostrada.Zainteresowałem sie nim bo z tego co mi wiadomo można go mieć przy tym najnizszym planie taryfowym tepsy.tylko chciałbym się dowiedzieć jakie są predkosci oraz czy są limity ewentualnie ile czeka się na podłączenie
gierek - Śro Lis 28, 2007 13:38

na stronie orange znalazłem coś takiego
http://www.orange.pl/port...tdet?id=2445509
czyli jakbyś chciał jak najmniej płacić to wtedy najlepiej wziąc z umowa na 3 lata przy predkosci 1MBs
co do pytania o limity to z tego co wiem nie ma żadnych

ziomiwan - Śro Lis 28, 2007 20:57

I musisz chyba sprawdzić czy twoja centrala może obsługiwać ten internet. Przynajmniej tak jest z neo. Przy zwykłym modemowym nie trzeba ale przy szerokopasmowym już raczej konieczne.
I jeżeli tepsa będzie to zakładać to potrwać to może trochę.... a raczej robi to tepsa.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group