To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia 3110 classic problem

MaciaSS - Śro Sty 02, 2008 12:13

Witam serdecznie,
..telefonik powinien działać normalnie, bez szaleństw jak będzie miał karte 1GB - powinno być okej :) :) :)
Pozdrawiam :cool:

Petryla - Wto Sty 08, 2008 18:00

A jakie firmy polecacie?
ziomiwan - Wto Sty 08, 2008 18:58

Firmy kart?? Kingston i SanDisk (albo sandisc sie pisze nie pamiętam dokładnie).
Buc - Wto Sty 08, 2008 22:01

ja też tak miałem, a mam sandiska 2gb, byłem w serwisie, nie mówiłem o karcie, coś porobili z wyświetlaczem i oprogramowaniem i działa!
Arashino Shiro - Nie Lut 17, 2008 13:38

Witam. Mam podobny problem jak Petryla. Różnica jest tylko ta że ja mam kartę Kingstona 1GB. Nagle Nokia zaczęła wariować. Objawy takie same: nagle zaczęła się trzykrotnie włączać i wyłączać a następnie wyświetlacz nie reaguje. Po wyjęciu karty wszystko chodzi ładnie. Czy jest opcja usunięcia tego problemu bez ponownego wgrywania oprogramowania? tak się złożyło że oprogramowanie było już raz wgrywane, choć z innego powodu.
Proszę o szybką odpowiedź.

MaciaSS - Nie Lut 17, 2008 14:13

Witam serdecznie,
..niestety bez wgrywania nowego softa nic nie zrobisz :( ..telefon będzie wariował :(
Pozdrawiam :cool:

Buc - Czw Mar 27, 2008 07:34

Witam!

Ja też się przyłączę do tematu i się spytam odnośnie tego modelu, bo też sprawia mi mnóstwo kłopotów.

Na początku, tak jak pisali poprzednicy po włożeniu karty (Sandisk 2gb) i pewnym czasie zaczął głupieć.

Poleciałem do serwisu, wymienili wyświetlacz i oprogramowanie. Ale źle skręcono obudowę, poznaję to po ciężkim wciskaniu klawisza włącznika i braku reakcji ze strony klawiszy głośności z boku. Nie sprawdzałem, czy podczerwień działa.

Po pewnym czasie znów zaczęło się to dziać (reset telefonu i głupawka) i oddałem ponownie. Przyciski na obudowie jak ciężko chodziły, tak chodzą, co do karty, jeszcze nie wiem, bo za krótko go używam po serwisie. Ale wczoraj nie chciał połączyć się przez Blutetooth z komputerem. Z innym telefonem tak, ale nie z komputerem. Nie wiem co się dzieje.

Nie będę się szczypać, tylko znów pójdę do serwisu z nim, co jest najlepsze, że taki szmelc mi dają w serwisie Nokii, a nie z Ery.

Nie wiem co mam zrobić i te klawisze na obudowie. Paranoja. Dodam, że telefon ten należy do mojej znacznie młodszej siostry i ona nie ma do niego już sił, bowiem częściej leży w serwisie aniżeli w jej łapkach.

MaciaSS - Czw Mar 27, 2008 10:30

Witam serdecznie,
Jak będziesz w serwisie, to zwróć im uwagę, że klawisze są źle "podstawione" i żeby ustawili je poprawnie, bo jak teraz ciężko pracują, to z czasem zrobi się tak, że przestaną działać. Co do łączenia się z komputerem - może brakuje Ci jakiegoś programu, lub sterownika ?
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Sob Mar 29, 2008 22:41

Witam!
Jeśli chodzi o łączenie z komputerem to wina leży na 80% po stronie komputera, brak odpowiednich sterowników albo problem z bluetoothem w komputerze.
A co do klawiszy to radze zastosować się do poleceń MaciaSSa ;) bo przestaną Ci chodzić naprawde.
Pozdrawiam

Buc - Sob Mar 29, 2008 22:55

Ale komputer z innymi telefonami łączy się bez problemu. Jak tylko ponownie oddam telefon do serwisu to im o tym powiem.

Czy Nokia ma nareszcie oprogramowanie dobre do dużych kart MicroSD?

ziomiwan - Sob Mar 29, 2008 23:01

W takim razie może są jakieś ustawienia w telefonie do łączenia z bluetoothem w telefonach i w tym w komputerach? Musisz sprawdzić.
Buc - Sob Mar 29, 2008 23:03

pokombinuję i zobaczę, telefon jest po resecie softu i trzeba wszystko od nowa ustawić


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group