To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

LG - LG KU800

predict - Czw Lis 15, 2007 20:50
Temat postu: LG KU800
Witam,,,

mam małe pytanie co sądzicie bowiem o telefonie LG 800 . polecacie ? ktoś może ma, i sie podzieli szczegółami? bo właśnie niewiem co wybrać nokia 7373 czy LG 800 ? interesują mnie rzeczy typu : bateria funkcje pamięć zdjęcia itp. proszę o odpowiedż

darkgee - Pią Lis 16, 2007 14:51

LG póki co nie produkuje dobrych telefonów. Owszem ku800 jest telefonem ciekawym, a przede wszystkim ładnym. Aparat ma 2Mpix i zdjęcia wychodzą nawet w miarę, ale daleko mu do aparatu z k550i. Telefon ma złącze kart pamięci i 60MB pamięci wbudowanej, więc o to nie musisz się martwić. Bateria nie trzyma zbyt długo ok 3-4 dni, jeżeli nie bawisz się nim. W komentarzach tego telefonu ludzie ogólnie narzekają na baterię. Co do funkcjonalności to telefon jest taki trochę średni.
W podobnej cenie jest o wiele lepsza i solidniejsza Nokia 6280. Telefon ma to samo co LG, tylko jest o wiele lepiej zrobiony. Zamiast tamtego LG weź lepiej 6280.
Pozdro

MaciaSS - Pią Lis 16, 2007 16:37

Witam serdecznie,
darkgee dobrze napisał..ogólnie telefonik wygląda super, funkcje też w miare fajne, ale bateria licha :sad: ..zastanów się jak częto się bawisz telefonem, bo chyba nie chcesz kupic telefonu i ciągle siedzieć przy ładowarce ? Co do 6280 to jest to ciekawa propozycja :wink: chociaż licz się z tym, że bateria fenomenalna nie jest :neutral: :neutral: .
Co do Nokii 7373..ma ją moja dziewczyna i jest bardzo zadowolona..jak dla kobietki, to suPPer telefonik..naprawdę..szczerze mogę Ci go polecić :smile: . Jakbyś miala jakieś pytania, wątpliwości to śmiało pisz :) .
Pozdrawiam :cool:

darkgee - Pią Lis 16, 2007 17:56

W 6280 bateria też jest nie najlepsza, ale na pewno lepsza niż w KU800. A co do 7373 to telefon jak dla kobiety, która lubi mieć modny i dobrze wyglądający, jest jak znalazł.
Pozdro



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group