To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - A co powiecie o Nokii N91 4GB ??

MaciaSS - Wto Lis 13, 2007 18:21
Temat postu: A co powiecie o Nokii N91 4GB ??
Witam serdecznie,
Tak jak w temacie - co sądzicie o Nokii N91 z pamięcią 4GB - jakie są Wasze opinie na temat tego telefoniq, jakie widzicie jego plusy i minusy ??
Pozdrawiam :cool:

darkgee - Wto Lis 13, 2007 20:18

Telefonik jest fajnie zrobiony. Jednak po rozsunięci klawiatury jest długi i niekoniecznie wygodny. Poza tym jest dość ciężki (nie wiem ile, ale czuć że nosi się go w kieszeni. Poza tym ma wszystko co dobry telefon powinien mieć, ale to potrafisz chyba wyszukać sobie sam, co?
Pozdro

3gfreak - Wto Lis 13, 2007 22:46

Nokia N91 to juz staruszek na rynku. W swoim czasie byla jednym z najlepszym rozwiazan na rynku jezeli chodzi o telefon muzyczny.Pare plusow i minusow w/g mnie :

Minusy :
- gabaryty
- przegladarka internetowa (bardzo slaby rendering , ciezko przegladac strony internetowe)
- brak przedniej kamerki
- brak przycisku szybkiej nawigacji jezeli chodzi o wlaczenie kamerki
- brak slotu karty pamieci

Plusy :
- 4GB pamieci
- oprogramwanie S60v3
- bateria (~10h sluchania muzyki!!)
- dobrej klasy tylna kamerka
- wyjscie mini usb
- jakosciowo dobre wykonanie

darkgee - Śro Lis 14, 2007 11:21

3gfreak, po co slot na kartę pamięci skoro telefon ma 4GB?
Pozdro

bobkowsky - Czw Lis 15, 2007 17:52

darkgee napisał/a:
3gfreak, po co slot na kartę pamięci skoro telefon ma 4GB?
Pozdro


dokładnie mioałem zadac to samo pytanko :D

telefonik spoko 4 giga mówi samo za siebie za siebie :D
aparacie tez nie gorszy :D

pozdro :D

3gfreak - Sob Lis 17, 2007 03:11

Cytat:
3gfreak, po co slot na kartę pamięci skoro telefon ma 4GB?


Rozmawiamy tu o mobilnych zaletach.Nie ma nic lepszego do szybkiego przenoszenia danych niz karta flash

Darkgee a po co komu pen drive 4gb gdy ma hdd w kompie 750gb? :cool:

Pozdro

darkgee - Sob Lis 17, 2007 11:33

No niby tak. Ale przecież N91 też można podłączyć do kompa przez USB i zaczyta go jako dysk przenośny. Poza tym spora część ludzi nie ma czytnika kart w kompie, więc jest to rozwiązanie o wiele wygodniejsze.
Pozdro

3gfreak - Sob Lis 17, 2007 15:30

Darkgee,

Zgadzam sie ze nie wszyscy uzywaja czytnikow w pc,jednak jest mase innych urzadzen ktore
maja sloty kart pamieci i jak dla mnie obecnosc karty flash lub slot na nia to podstawa mobilnego urzadzenia. Chcac szybko skopiowac plik do przydatnych urzedzen jak palmptop,
oranizer, PDA nie zawsze jest mozliwosc dostepu do laptopa/pc.

Pozdrawiam

darkgee - Sob Lis 17, 2007 18:59

Ale zauważ, że te większość urządzeń które mają czytniki kart posiadają także złącze USB. Poza tym w starszych telefonach karty dostępne są pod baterią i każdorazowe ich wyjmowanie nie jest najwygodniejsze.
Pozdro



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group