To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Kupno telefonu (sagem kontra cała reszta)

paweu37 - Pon Lis 12, 2007 22:15
Temat postu: Kupno telefonu (sagem kontra cała reszta)
Zamierzam kupić telefon. Mam w głowie taki mętlik, że nie wiem co wybrać. Zastanawiałem się nad SAGEMEM MY411X. Czy w przedziale cenowym 350-410PLN znajdę coś lepszego z podobnymi funkcjami jakie posiada ten SAGEM???? (m. in. bluetooth, karta pamięci, mp3) Czekam na propozycję.
MaciaSS - Wto Lis 13, 2007 08:09

Witam serdecznie,
Co do tego Sagema - nie jest to dobry telefon i odradzam jego kupno...w tej kasie zastanów się może nad Nokią 6230i, nową Nokią 3110 lub ewentualnie nad "zabawkową" 5200. Chyba, że preferujesz też jakieś inne firmy np. SE K750i lub nowy W200i. Naprawdę ten Sagem, który Ci się tak podoba nie jest za dobrym telefonikiem..może wygląda fajnie, ale ogólnie jest słabo zrobiony :sad: .
Pozdrawiam :cool:

bobkowsky - Wto Lis 13, 2007 13:28

witaj

Jak dla ciebie proponuje nokie 3110 classic. Mam ją i jestem z niej bardzo zadowolony. tylo aparat mogła by miec lepszy a tak wszytsko ok (bluetooth, karta pamięci jest) :D . na Alegro chodzą po 500 zł , Odradzam nokie 5200... ta zabawka jest na poł roku a potem pada głosnik...
Co do sagema jak MaciaSS napisał to dosc słaby tel.
Proponuje Ci Nokie 3110 c

pozdrawiam :D

darkgee - Wto Lis 13, 2007 20:21

Ja bym kupił chyba jakąś używkę, bo w tym przedziale cenowym nie ma praktycznie żadnych dobrych telefonów. Polecam proponowanego przez MaciaSSa k750i, Nokię 6230i albo Samsunga D600.
Pozdro



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group