To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - POMOCY ZALANA NOKIA N95

nokia n95 - Sob Lis 10, 2007 17:56
Temat postu: POMOCY ZALANA NOKIA N95
Wczoraj wpadla mi do klopa nokia wyiolem ja po 2 sekundach wytrzasnolem z niej wode i odrazu wlaczylem. Wszystko dzialalo ala po 5 minutach przestalo dzialac podswietlewie wyswietlacza. Wiec ja troche rozebralem i wysuszylem suszarka nic nie pomoglo. Wiec wylaczylem ja na cala noc i dzis wszystko dziala. Co mam dalej z nia zrobic zeby bylo wszystko OK.
Z gory Dziekuje za kazda odp

darkgee - Sob Lis 10, 2007 20:22

Skoro mówisz, że wszystko działa, to w czym mamy Ci pomóc? Możesz iść do komisu i niech tam ktoś stwierdzi fachowym okiem, czy wszystko działa.
Pozdro

MaciaSS - Sob Lis 10, 2007 20:46

Witam serdecznie,
..co do Twojego przypadku..heh to dziwne, że działa :neutral: , więc masz MEGA farta :wink: ...mimo tego, że telefonik działa Ci teraz normalnie, licz się z tym, że w najbliższym czasie może się tak zepsuć, że nawet w komise będą mieli problem, żeby ją reanimować..
Proponuje oddać ja do serwisu GSM - niech chłopaki ją rozbiora na części pierwsze, wsadzą do "wanny" no i może dopiero wtedy wszystko skończy się dobrze :) :) :)
..narazie szczerze mówiąć nie ma się z czego cieszyć..prędzej czy poźniej woda da znać o sobie..uwierz mi...
Pozdrawiam :cool:

darkgee - Nie Lis 11, 2007 10:15

Rzeczywiście miałeś OGROMNEGO farta. A tak propos bo mnie męczy od wczoraj, co żeś robił z tą Nokią w klopie?
Pozdro



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group