To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Konfiguracja WAP i MMS - SE K800i - Era Tak-Tak

RuteX - Pon Lis 05, 2007 17:58
Temat postu: Konfiguracja WAP i MMS - SE K800i - Era Tak-Tak
Witam.
Kupiłem sobie Sony Ericssona K800i bez żadnej umowy, w sklepie. Chciałbym go skonfigurować na MMS i WAP. Jak to zrobić? Jest możliwość wysłania sms-a do operatora mojej sieci (Era Tak-Tak), żeby w odpowiedzi dostać gotową konfigurację? Jeśli tak, to proszę o szczegółowe informacje.
Pozdro.

MaciaSS - Pon Lis 05, 2007 18:47

Witam serdecznie,
Proponuję podejść do najbliższego salonu ERY i poprosić kogoś o pomoc w skonfigurowniu telefonu - zrobią Ci to na miejscu bez najmniejszego problemu - wpiszą odpowiednie parametry, skonfigurują telefonik i wszystko będzie działac jak trzeba, bez niepotrzebnych nerwów :wink: :wink: .
Pozdrawiam :cool:

RuteX - Pon Lis 05, 2007 19:22

A ile będzie taka usługa kosztowała?
MaciaSS - Pon Lis 05, 2007 19:25

Witam serdecznie,
Taka usługa NIC nie kosztuje - zrobią Ci to za darmo :!: :!: Bo jak będziesz miał to dobrze skonfigurowane to Ty jako klient, będziesz tego używał i jednocześnie będą przecież na Tobie zarabiać kase :wink: :wink: .
Pozdrawiam :cool:

darkgee - Pon Lis 05, 2007 20:43

WAP i MM możesz skonfigurować sobie też nie ruszając się domu. Wystarczy tylko skorzystać z tej stronki: http://www.adminer.pl/gprs/ . Jak podasz swoje dane, dostaniesz wiadomość na telefon w której będą wszystkie ustawienia.
Pozdro

Beybus - Sob Sty 19, 2008 12:21

darkgee, darkgee, po opisie widze ze masz motorolke e770v ;> ja tak samo.wiesz moze jak ja skonfigurowac przez neta (SIMPLUS) ale na stronie plusa nie ma tego modelu ;/
ODPISZ



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group