To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Orange, Netia, Dialog i innni operatorzy stacjonarni. A także operatorzy VoIP. - Dialog daje laptopa przy podpisaniu umowy

denis11 - Nie Paź 28, 2007 20:22
Temat postu: Dialog daje laptopa przy podpisaniu umowy
Witam!

teraz sporo widać reklamującego się Dialoga.. mają ofertę, która serwuje laptopa jeśli się podpisze umowę :) Zastanawiam się poważnie nad skorzystaniem z tej promocji. Idealnie sie składa, że zmieniłem miejsce zamieszkania i potrzebuje podpisać umowę z jakimś usługodawcą:)

ja niestety nie mam własnego notebook'a a za gotówkę jeszcze trochę mnie nie będzie stać :/
jest to dogodna mozliwośc dorobienia się nowszego sprzętu a dokładnie nie stacjonarnego.

..chciałbym się coś nie coś dowiedzieć na ten temat. Jak oceniacie tego laptopa, jak wogóle podobaja wam się warunki umowy itp.
Zapraszam do wypowiadania się :)
może ktoś już skorzystał z danej oferty, albo sie nią interesuje..będę wdzięczny za komentarze!
pzdr!

darkgee - Sob Lis 03, 2007 15:38

Wiesz lepiej jest wziąć i kupić laptopa np. na raty i osobno internet. Poza tym musisz upewnić się, czy mieszkasz w dobrym miejscu, aby internet chodził Ci wystarczająco szybko.
Pozdro



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group