To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Motorola - żywotność baterii

FisherN - Nie Paź 28, 2007 11:04
Temat postu: żywotność baterii
pytanie do uzytkwników motoroli. ile wam średnio trzyma bateria do waszych telefonów? słyszałem ze podobno motorola tu raczej nie przoduje i trzyma krocej niz baterie innych producentów. prosze o odp (szczególnie uzytkowników v3i badz v3xx)
darkgee - Nie Paź 28, 2007 15:45

Bateria powinna Ci starczać na ok. 2-3 dni dość intensywnego używania. Niestety mi w mojej Motce (pod spodem masz napisana jaka) trzyma max. 12h.
Pozdro

misiekk2210 - Nie Sty 11, 2009 20:32

ja mam v3x i przy pisaniu smsow dziennie okolo 20 i kilku telefonach trzyma mi niecale dwa dni. niestety one tak maja
Przemolol7 - Nie Cze 07, 2009 16:53

moja Z8 trzymala gora 22 h ale wgralem jej nowego sofcika i teraz bije rekordy :) w pracy jak mam chwilke przerwy (a to zdarza sie czesto ) to gram i muzyke slucham i tak trzyma mi 3 dni :) :mrgreen:
ziomiwan - Nie Cze 07, 2009 23:39

Przemolol7, to ładnie, mi na żadnym sofcie nie trzymała więcej niż jeden dzień, na fabrycznym może 14h...

Teraz na moim U800 bateria hula 2pełne dni przy pracy prawie non stop ;)

Lucky_Strike - Czw Gru 17, 2009 12:47

No moja motorola trzymała od początku nie dłużej niż 3 dni (chyba że jej nie używałam). Ale już po pół roku intensywnego użytkowania trzyma tylko dwa dni. Bardzo sobie cenię telefony tego producenta, mam już trzecią motorolę, ale baterie mają kiepskie, to fakt. Skąd można takiego softa załatwić, żeby dłużej trzymała?
ziomiwan - Czw Gru 17, 2009 20:26

Z sieci ;) . Wystarczy użyć google.
tantal666 - Pią Sty 15, 2010 00:56

Żeby już nie zaczynać nowego tematu:
Ile trzyma bateryjka w KRZR K1? Oryginalnie są tam baterie lit-ion. Czy są dostępne bat. lit-polimer.? Czy zmiana na taki typ baterii coś pomaga?
(przy okazji chętnie wysłucham o wadach i zaletach tego telefonu, słyszałem o słabej baterii i brudzącej się obudowie, ale co jeszcze?)

ardsdz - Pią Sty 15, 2010 13:06

Bateria trzyma przy częstym użytkowaniu ok.2,5-3 dni.
Ja miałem problem raczej z rysującą się obudową i szybką. Nawalało także gnazdo karty pamięci. Aparat 2MPx, a robi zdjęcia gorsze niż 1.3 w Nokii 6131, ale to wina niestety kiepskiego sprzętu w aparacie, gdzie nie wystarcza samo 2MPx.
Nie zabardzo Ci pomoże wymiana baterii...
Szczerze odradzam, niestety...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group