To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - samsung c300 problem z sms-ami

wertyna - Nie Paź 28, 2007 09:50
Temat postu: samsung c300 problem z sms-ami
Posiadam samsunga c300 na kartę w Orange ale chcąc odebrać wiadomość sms pojawia mi się "operacja zakończona błędem" ale jak włączę i wyłączę telefon to odczytuje część smsa i nagle w treści pojawia się koperta z znakiem zapytania i nie da się przeczytać dalej :/ myślałam ze może to przez brak polskich znaków ale nie, może nie odczytuje zbyt długich sms?(powyżej 160 znaków) proszę o pomoc!!!!
MaciaSS - Nie Paź 28, 2007 15:13

Witam serdecznie,
..dość dziwna sprawa..mój kolega ma C300 i nie miał nigdy takiego problemu :( .
Może masz źle skonfigurowane ustawienia wiadomości - sprawdzałeś to ?? ..czy napewno wszystko masz poprawnie wpisane tam gdzie 3ba i tak jak ma być ??
Pozdrawiam :cool:

darkgee - Nie Paź 28, 2007 15:43

Nie wydaje mi się, aby to była zła konfiguracja. Problem leży raczej gdzieś w sofcie. A dzieje Ci się tak od kiedy kupiłeś telefon, czy dopiero zaczęło tak się robić? Jeśli jest to sprawa softu to telefonik musi iść do naprawy. Najlepiej sprawdź jutro w serwisie.
Pozdro

wertyna - Nie Paź 28, 2007 16:33

smsy do 160 znaków dochodzą normalnie bez problemów. Tylko jak ktoś wyśle mi dłuższa wiadomość wtedy pojawia się ten błąd. Zaczynam się zastanawiać czy to może nie z mojej winy/mojego telefonu/ tylko z winy osoby która do mnie pisze... nie mam pojęcia co z tym zrobić.
darkgee - Nie Paź 28, 2007 19:48

Raczej to wina telefonu. Jest to biedna wersja telefonu więc nie licz, że będzie obsługiwał esemesy ponad 160 znaków.
Pozdro

MaciaSS - Nie Paź 28, 2007 21:44

Witam serdeczne,
Nie jest to biedna wersja telefonu :evil: :evil: darkgee :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: . Mój Tatko ma taki telefon i nawet jak wysyłam mu potrójnego esemesa(ponad 440znaków), to bez problemu może go odczytać :!: :!: :!: :!: :!: . Więc nie zwalaj winy na telefon(może nie jest jakiś wypaśny z super kamerą, mp3ką i slotem kart pamięci), ale uwierz mi że daje rady :!: :!: :!: :!:
Pozdrawiam :cool:

darkgee - Pon Paź 29, 2007 18:03

Pisze, że jest biedny bo odniosłem takie wrażenie. Co do ilości znaków no ot prawdopodobnie soft jest walnięty i tyle.
Pozdro

wertyna - Sob Wrz 19, 2009 14:05

nie lubię tego telefonu, znów mam z nim problem odnośnie smsów. Pomóżcie!
wiadomości które do mnie przychodzą to: "nowa wiadomość (zamiana)" po czym po przeczytaniu smsa samoistnie się kasuje. (bez żadnej informacji i o kasowaniu, po prostu sms znika) no i nie wiem co zrobić żeby mi się one nie kasowały???

pomóżcie proszę



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group