To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - nokia n95 vs sony ericsson k850i

bobkowsky - Nie Paź 28, 2007 09:23
Temat postu: nokia n95 vs sony ericsson k850i
Który z nich jest lepszy??
kocham nokie ale n95 jak słyszałem szybko jej głosniki podają i jest strasznie cicha.
Co do k850i przegrywa z nokią tylko pamięcia ,kolorami i K nie ma irdy... (ale po co komu irda ) Ja bym chciaz wielki fan noki wybrał bym sonego ericssona (chociaż nie płakał bym jak bym miał N 95 :D )

wypowadac się !!

worekowsa - Nie Paź 28, 2007 11:32

Ja bym brał Se i to zdecydowanie, jeśli chodzi o aparat są te same matryce jednak SE zawsze wypadnie lepiej niż Nokia ponieważ ta firma specjalizuje się w robieniu cyfrówek i to od dłuższego czasu.
MaciaSS - Nie Paź 28, 2007 15:19

Witam serdecznie,
A ja wybrałbym N95...nawet jakby SE miał lepsze parametry itp. to i tak wziołbym N95 - uwielbiam Nokię :grin: :grin: i tak już będzie zawsze :grin: :grin: :grin: . Co by nowego nie wymyślili i tak moim faworytem ZAWSZE będą Nokie :smile: :smile: .
Pozdrawiam :cool:

darkgee - Nie Paź 28, 2007 15:41

Nokie to porządne telefony, a Soniaki to dobrze wyposażone telefony, więc wiesz bierz Nokię zwłaszcza jak Soniak nią przegrywa.
Pozdro



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group