To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Motorola - motka V8

gierek - Sob Paź 27, 2007 17:28
Temat postu: motka V8
Mam obecnie Motorole V3 i chciał bym ją wymienić na RAZR V8.
Chciałem się dowiedzieć czy jest duża różnica między tymi dwoma modelami.

darkgee - Sob Paź 27, 2007 17:42

Różnica pomiędzy tymi dwoma telefonami jest ogromna. V8 ma o wiele większy wyświetlacz (240x320), ma wbudowane 420MB, aparat 2Mpix,może służyć jako PDA. ma karty pamięci itd. itp. Po szczegóły odsyłam tutaj: http://www.mgsm.pl/compare.xhtml (tylko musisz wstukać markę i model telefonu). Ogólnie to jest jena z Motek która nie jest złym telefonem. Więc jej zakup mogę Ci polecić.
Pozdro

MaciaSS - Sob Paź 27, 2007 20:01

Witam serdecznie,
..co do V8..nowy model Motoroli i jeden z lepszych..wygląd raczej standardowy jak dla serii V, ale elektronika i dpracowanie techniczne, lepsze niż we wcześniejszych modelach. Od strony serwisowej jeszcze nic nie mogę powiedzieć..ale jak tylko jakąś będe robił to dam znać :wink: :wink: .
Pozdrawiam :cool:

bobkowsky - Nie Paź 28, 2007 09:11

elo :D

heh róznica jest duża szczegulnie przeraza nie pamięc wbudowana v8.
aparacik 2.0, wyswietlacz tez duzy 240x320.
ogólnie jak chcesz miec duzo zabawek w fonie kupuj go. A jesli tylko dzwonisz i wysyłasz sms'y po co Ci lepszy telefon?

pozdrawiam :D

mambon - Pon Paź 29, 2007 19:20

Różnica jest kolosalna. RAZR V8 ma niesamowite wyświetlacze zarówno wewnętrzny jak i zewnętrzny. Są tak niesamowitej jakości że kopara opada. Do tego V8 ma dotykowy zewnętrzny wyświetlacz, aktywny przy słuchaniu mp3. Ogólnie to sam posiadam ten telefon i bym się na inny nie zamienił więc się kolego nie zastanawiaj bo nie ma nad czym. Bierz RAZR V8.
gierek - Wto Paź 30, 2007 23:59

Więc własnie lubię bajery w telefonie, dlatego właśnie myślę o V8. mp3 rusza mnie zdecydowanie bardziej niż aparat foto, jak jest z muzyką w tej Motce?
darkgee - Śro Paź 31, 2007 11:53

W mojej Motce słuchwki dołączone do zestawu są super. Świetne basy, czysty dźwięk, po prostu profeska. Myślę, że w V8 będzie podobnie.
Pozdro

gierek - Śro Paź 31, 2007 16:16

Myślisz, że to będzie prawdziwy telefon muzyczny (musicphone?) z naciskiem na słuchanie? Byłoby super, mógłbym zostawiac playerka w domu. ;)
darkgee - Śro Paź 31, 2007 16:41

Myślę, że funkcje muzyczne powinny być w pełni zadowalające, jeżeli o to Ci chodzi.
Pozdro

skuli - Pią Sie 22, 2008 15:12

darkgee
Różnica pomiędzy tymi dwoma telefonami jest ogromna. V8 ma o wiele większy wyświetlacz (240x320), ma wbudowane 420MB, aparat 2Mpix,może służyć jako PDA. ma karty pamięci itd. itp. Po szczegóły odsyłam tutaj: http://www.mgsm.pl/compare.xhtml (tylko musisz wstukać markę i model telefonu). Ogólnie to jest jena z Motek która nie jest złym telefonem. Więc jej zakup mogę Ci polecić.
Pozdro

jak tutaj kolega napisał że tel ma kartę pamięci ale jeżeli pochodzić trochę po stronkach z opisem tego tela to tam jest napisane że telefon nie ma karty pamięci

zwracam się tutaj z pytaniem do posiadacza tego telefonu czy tel ma karty pamięci ??

darkgee - Pią Sie 22, 2008 16:43

Nie. Karty posiada Motorola V9. Natomiast V8 ma tylko (jak już pisałem) wbudowaną pamięć.
bart67 - Pią Sie 29, 2008 14:44

wizualnie v8 jest super, ale mimo to ze zdjecia robi sie cyfrowka ;-) to mimo wszystko ten telefon powinien miec te 3.2mpix i dla mnie to najwieksza wada telefonu.
Zaskakujace jest jego pamiec ponad 40MB o ile dobrze pamietam

darkgee - Sob Sie 30, 2008 09:18

Ostatnio miałem okazję bawić się V8 wszystko w miarę standardowe jak na Motorolę, ale jaki ciężki jest ten telefon. osoba która go ma chyba w życiu go nie rozwali.
ziomiwan - Nie Sie 31, 2008 20:54

V8 ma 512mb wbudowanej pamięci z tego co wiem. I Linuxa więc n ie jest tak standardowa jak na motorole. 2 wyświetlacze, jeden 2'' a drugi 2,2'' więc nie takie standardowe ;) jedynie troszkę mały aparat i brak slotu kart pamięci jest na jej minus, bo cała reszta jest w jak najlepszym porządku według mnie.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group