To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - k800i, k530i czy 6288

kuseb1 - Czw Paź 25, 2007 22:17
Temat postu: k800i, k530i czy 6288
czesc

Niedługo wymieniam telefon i nie wiem, który wybrać. Najbardziej zależy mi na telefonach wymienionych w temacie ale moga byc inne. Zalezy mi na dobrym aparacie, odtwarzaczu mp3, UMTS, slidzie kart pamieci

darkgee - Pią Paź 26, 2007 14:15

K530i w tym zestawieniu odpada, bo jest to najsłabszy telefon. K800i ma najlepszy odtwarzacz mp3 i aparat 3.2Mpix, ale ma joystick, który może spsuć się. Z kolei 6288 ma troszkę mniejszy aparat (2Mpix) i trochę gorsze niż k800i słuchawki (brak im jakiegoś porządniejszego basu), ale jest za to b.dobrze wykonany i raczej nic Ci w nim nie gruchnie (joysticka nie ma).
Którykolwiek wybierzesz na pewno nie zawiedziesz się na niech. Wybór pozostawiam tobie, jeżeli zależy Ci na lepszym aparacie i mp3 to bierz k800i, a jeśli potrzebujesz porządniejszego telefonu to bierz 6288.
Pozdro

MaciaSS - Pią Paź 26, 2007 15:03

Witam serdecznie,
Konkretna odpowiedź darkgee nic nie będę dopisywał..zgadzam się z tym co napisałes :grin: :grin:
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group