To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - K800i, k810i, d900 czy moze cos innego?

kaj85 - Śro Paź 24, 2007 22:01
Temat postu: K800i, k810i, d900 czy moze cos innego?
hej
niedlugo bede zmienial telefon....zastanawialem sie nad jednym z tych ktore sa w temacie...prosze Was o rade ktory wybrac (ewentualnie moze byc to model nie wymieniony przeze mnie). Zalezy mi bardzo na dobrym aparacie z lampa blyskowa (ktora daje konkretne oswietlenie :) ). Pozostale bajery nie maja tak duzego znaczenia. Aha no i wyglad zewnetrzny tez jest bardzo istotny :P . Z gory dzieki wielkie za rade. Na cene nie zwracajcie uwagi...tylko w granicach rozsadku :P (wlasciwie to cena niech bedzie zblizona do tych modeli ktore podalem). pozdrawiam

MaciaSS - Czw Paź 25, 2007 08:29

Witam serdecznie,
A jakiego telefonu - jakiej firmy używałeś do tej pory ?
Co do telefonów które wymieniłes..K800i - dobry aparacik, niezły wygląd, technicznie nawet dobrze zrobiony, ale przy "ciężkich" palcach musisz uważać na joystick..tak samo w K810i..są to fajne telefoniki i fajnie mieć taki sprzęcik :wink: . Powinieneś być zadowolony :) . Co do D900..mhhhh Samsung i jego mega wyświetlacze...(są naprawdę bardzo dobrze zrobione). Ze strony serwisowej nie wiele im mogę zarzucić..sprytny telefon, ale nie radzę nim rzucać za często..ma dość delikatne wnętrze, ale 3ba się dobre postarać, żeby go mocno uszkodzić w środku :wink: .
A masz może jakieś inne upatrzone modele - napisz..zawsze ktoś Ci pomoże coś wybrać :grin: :grin: .
Pozdrawiam :cool:

darkgee - Czw Paź 25, 2007 13:47

Nic dodać nic ująć, chociaż ja bym wybrał k810i.
Pozdro



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group