To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - słaba trwałosc baterii w SE k610i a słuchanie mp3

slawas2001 - Śro Paź 17, 2007 14:44
Temat postu: słaba trwałosc baterii w SE k610i a słuchanie mp3
Witam, kupiłem ostatnio telefon nowy ale w komisie se k610i i okazuje sie ze bateria trzyma tylko 3 dni, czy to nie za krótko? W moim 5 letnim t68i trzymała chyba nawet dluzej... co sadzicie? czy komis mógł mnie oszukac?

myslałem ze sobie dokupie karte i słuchawki i posłucham mp3 ale przy tak mało wydajnej bateri zupełnie nie wiem czy to sie opłaca...

Pozdrawiam
slawas

MaciaSS - Śro Paź 17, 2007 15:19

Witam serdecznie,
slawas2001 to raczej normalka w nowszych telefonach :wink: nie przejmuj się, spowodowane jest to przez nowsze wyświetlacze(zżerające sporą ilość prądu), różnego rodzaju pierdółki, które też zjadają troszkę prądu, no a jak już się słucha mp3 i w miarę aktywnie korzysta z telefonu(rozmowy,esemesy) to 3ba się liczyć z codziennym ładowaniem telefonu :sad: :sad: .
Nowe telefoniki to zupełnie inna bajka, niż stare, poczciwe oldschoolowe telefony bez niepotrzebnych pierdół :wink: :wink:
Pozdrawiam :cool:

darkgee - Śro Paź 17, 2007 16:55

Potwierdzam, nie masz co liczyć na dłuższe działanie. Możesz co najwyżej ściemnić ekran to zaoszczędzisz trochę baterii, ale na cudy nie licz.
Pozdro

slawas2001 - Śro Paź 17, 2007 22:57

moim zdaniem za slabe te baterie robia jak na taki telefon :???:
darkgee - Czw Paź 18, 2007 15:38

Baterie i tak ma chyba jedną z lepszych (przynajmniej tak mi się wydaje), bo ma 900 mAh.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group